Zprávy z bojiště 2

6. dubna 2012 v 9:57 | Ivo Adler
Náš střet s hajzlíky z regionální rady opět nabral na dynamice. Asi před čtrnácti dny jsme měli členskou schůzi a jak jsme předpokládali, tak se i stalo, hajzlík č. 1 na ní vystoupil. V podstatě tam jenom blekotal. Závidí nám, kolik jsme sehnali prachů a tak cosi blekotal o nějakém auditu. A samozřejmě se pokoušel mně shodit. Vytáhl na světlo boží jeden e-mail, který jsem mu poslal, byla to v podstatě nabídka na dohodu mezi mnou a jím. Udělal mi tím velkou radost. Přidal jsem k tomu jeho dřívější hříchy a podal jsem na něj trestní oznámení pro porušování listovního tajemství a patřičně jsem ho rozvedl směrem k jeho dalším sviňárnám. Policie trestní oznámení přijala. Tak jsem zvědav, jak to bude v tomto směru pokračovat.
Dále se na schůzi dostavil jeden nezávislý publicista. Jak se tam dostal, ví bůh, já jsem ho nepozval, ale nechal jsem ho tam. Přece si to nerozházím s tiskem. A pan publicista napsal do místní mutace novin článek o naší schůzi, kde mě s hajzlíkem č. 1 strčil do jednoho pytle. Moc mně tím posloužil. Využil jsem svého práva na odpověď a vyprášil jsem hajzlíkovi č. 1 kožich. Navíc o naší schůzi napsala objektivní článek členka našeho výboru a ozval se i jeden z účastníků schůze. Ten informoval ve standartním tónu - jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet. To vem čert. Podstatné bylo, že noviny daly všechny články na jednu stránku, na které dominovala moje odpověď. Celý náklad novin byl beznadějně vyprodaný. A hlavně - více bodů jsem u členů získal já. Účinek článku se už dostavil. Jedna členka rady řekla, že když se hajzlík č. 1 pokouší získat peníze u různých firem, tak ho odmítají pro nedůvěryhodnost.
A ještě jedno pokračování schůze měla. Naši členové volali na schůzi po tom, abychom se domluvili. Regionální rada se jednání vyhýbá jako čert kříži. Dobře ví, jak je jejich pozice slabá. Nicméně můj zástupce, který je členem rady, požádal, abych byl na jednání regionální rady, které se konalo pár dní nato, pozván. To regionální rada nemohla odmítnout. Tak jsem přišel na jednání rady a po úvodním slově předsedy regionální rady, jinak hajzlíka č. 2, ve kterém mně bezdůvodně napadal a urážel (i tady zvažuji trestní oznámení), jsem přešel do útoku. Vyzval jsem hajzlíka č. 1 a jeho blízkou spolupracovnici, oba z naší organizace, aby ze svých funkcí odstoupili, protože nemají mandát. To bylo píchnutí do vosího hnízda. Prý jsou v regionální radě za odstupující radu. Je to stejná blbost, jako by odstupující parlament přihlásil do voleb svou kandidátku s některými svými členy. Někteří lidé mají o demokracii podivné představy. No samozřejmě jsme se neshodli. Záhy na to jsem se z jednání regionální rady odporoučel. A dalo mně to záminku, abych se na předsedu hnutí obrátil s dotazem, jak to vlastně je s uplatňováním demokracie uvnitř hnutí. A jsem zvědav, jak se bude ten starej bafuňář kroutit. Jestli není úplně blbej, tak mu musí dojít, že nemá šanci. Jsem odhodlán to dotáhnout až k ústavnímu soudu, když to bude třeba. Hajzlíci celého hnutí, těšte se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sasanka Sasanka | Web | 7. dubna 2012 v 12:50 | Reagovat

Vskutku velkolepá nabídka, ale ne, nemám v plánu se s úplně cizíma lidma dělit o svoje sexuální zážitky...

2 Sasanka Sasanka | Web | 8. dubna 2012 v 11:38 | Reagovat

Proboha, kolik ti je? Deset? Jestli chceš anonymní sex, pusť si porno. Tady jsem skončila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama